Корзина
28 отзывов
Материал на котором мы изготавливаем стенды!!! Подробнее:
РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ОФОРМЛЕННЯ КЛАСНОГО КУТОЧКА
Контакты
"Кураж Стенд" - изготовление наружной и внутренней рекламы
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38067506-86-01Viber
+38066021-70-75
+38073506-86-01
УкраинаКиевская областьПроизводство: г. Харьков ул. Большая Панасовская, 168Вы можете добраться к нам таким образом: -со станции ДЕРЖПРОМ - маршрутное такси № 97; -со станции ЦЕНТРАЛЬНЫЙ РЫНОК - маршрутное такси №40; -со станции ЮЖД - маршрутное такси № 250 и трамвай № 1.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ОФОРМЛЕННЯ КЛАСНОГО КУТОЧКА

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ОФОРМЛЕННЯ КЛАСНОГО КУТОЧКА

Для того щоб зробити процес навчання не нудним, а цікавим, продуктивним і творчим, педагогу потрібно звернути увагу і на оформлення класного куточка. Це дозволить вчителю мотивувати дітей на відмінне навчання, а також сприятиме згуртуванню колективу.

- Оформити класний куточок не так вже й просто. Це копітка робота, що вимагає осмисленого підходу. Потрібно врахувати багато чого.

- Класний куточок дозволяє вчителю своєчасно інформувати учнів про які-небудь нові вимоги до освіти або про заплановану роботу в колективі. Тому місце для "Інформаційного вікна" має бути обов'язково.

- Розділіть "Інформаційне вікно" на декілька розділів по тимчасовим відрізкам. Наприклад, можна запланувати рубрики "Сьогодні", "На тиждень", "В чверті". Учні зможуть заздалегідь планувати шкільні заходи.

- Постійно оновлюйте відомості в "Інформаційному вікні"(один раз на два тижні).

- Класний куточок дозволить також планувати Вам проведення виховної роботи в колективі. Виділіть місце для інформаційного матеріалу про дружбу в класі, про правила поведінки в навчальному закладі. Можна назвати цю рубрику "Кодекс учня".

- Якщо серед учнів є такі, які пишуть статті або вірші, попросіть їх написати, наприклад, про останній захід в класі.

- Оформіть колонку "Наше життя", де учні зможуть залишити відгуки чи побажання до позакласної діяльності колективу.

- Придумайте і запишіть девіз разом з учнями. Це буде сприяє розвитку творчості учнів.

-  В рубриці "Досягнення класу" помістіть нагороди учням за участь у спортивних змаганнях, олімпіадах, конкурсах або науково-практичних конференціях.

- Так як класний колектив - це не тільки діти і вчитель, а й батьки, обов'язково має бути місце для рубрики "Інформація для батьків". Там можна помістити графік і теми батьківських зборів, час проведення індивідуальних бесід з психологом, лікарем, класним керівником або логопедом. Не забудьте там вказати телефони та адреси служб, що займаються питаннями дітей.

- У класному куточку обов'язково регулярно повинна з'являтися інформація про іменинника з побажаннями та привітаннями.

- В рубриці «Безпека життєдіяльності» мають бути розміщені поради щодо  попередження дитячого травматизму (потрібно оновлювати інформацію один раз на два тижні).

- Оформлення класного куточка має бути доцільним і естетичним.

facebook twitter
Предыдущие статьи
social-icon
Loading...