Кошик
44 відгуків
Сейчас интернет-магазин не может быстро обрабатывать заказы!Подробнее:
Контакти
«Кураж» - виготовлення стендів для школи, нуш, дитячого садка, ВУзів, підприємств.
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380675068601Viber
УкраїнаКиївська областьХарків, КиївВиробництво: м. Харків вул. Велика Панасівська, 168 завод «Промзв'язок» (Холодногірський район)Ви можете дістатися до нас таким чином: -з станції ДЕРЖПРОМ - маршрутне таксі № 97; -з станції ЦЕНТРАЛЬНИЙ РИНОК - маршрутне таксі №40; -з станції Південно

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заявки клиентов. Заказы и сообщения для компании, присланные с 03.08.2020 до 12.08.2020, будут обработаны позже. С 12.08.2020 компания продолжит работу в обычном режиме.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ОФОРМЛЕННЯ КЛАСНОГО КУТОЧКА

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ОФОРМЛЕННЯ КЛАСНОГО КУТОЧКА

Для того щоб зробити процес навчання не нудним, а цікавим, продуктивним і творчим, педагогу потрібно звернути увагу і на оформлення класного куточка. Це дозволить вчителю мотивувати дітей на відмінне навчання, а також сприятиме згуртуванню колективу.

- Оформити класний куточок не так вже й просто. Це копітка робота, що вимагає осмисленого підходу. Потрібно врахувати багато чого.

- Класний куточок дозволяє вчителю своєчасно інформувати учнів про які-небудь нові вимоги до освіти або про заплановану роботу в колективі. Тому місце для "Інформаційного вікна" має бути обов'язково.

- Розділіть "Інформаційне вікно" на декілька розділів по тимчасовим відрізкам. Наприклад, можна запланувати рубрики "Сьогодні", "На тиждень", "В чверті". Учні зможуть заздалегідь планувати шкільні заходи.

- Постійно оновлюйте відомості в "Інформаційному вікні"(один раз на два тижні).

- Класний куточок дозволить також планувати Вам проведення виховної роботи в колективі. Виділіть місце для інформаційного матеріалу про дружбу в класі, про правила поведінки в навчальному закладі. Можна назвати цю рубрику "Кодекс учня".

- Якщо серед учнів є такі, які пишуть статті або вірші, попросіть їх написати, наприклад, про останній захід в класі.

- Оформіть колонку "Наше життя", де учні зможуть залишити відгуки чи побажання до позакласної діяльності колективу.

- Придумайте і запишіть девіз разом з учнями. Це буде сприяє розвитку творчості учнів.

-  В рубриці "Досягнення класу" помістіть нагороди учням за участь у спортивних змаганнях, олімпіадах, конкурсах або науково-практичних конференціях.

- Так як класний колектив - це не тільки діти і вчитель, а й батьки, обов'язково має бути місце для рубрики "Інформація для батьків". Там можна помістити графік і теми батьківських зборів, час проведення індивідуальних бесід з психологом, лікарем, класним керівником або логопедом. Не забудьте там вказати телефони та адреси служб, що займаються питаннями дітей.

- У класному куточку обов'язково регулярно повинна з'являтися інформація про іменинника з побажаннями та привітаннями.

- В рубриці «Безпека життєдіяльності» мають бути розміщені поради щодо  попередження дитячого травматизму (потрібно оновлювати інформацію один раз на два тижні).

- Оформлення класного куточка має бути доцільним і естетичним.

facebook twitter