Корзина
54 отзыва
«Кураж» - виготовлення стендів для учбових закладів, сувенірна продукція.
+380675068601
+380660217075

Матеріал на якому виготовляєм стенди!!!

Матеріал на якому виготовляєм стенди!!!

Основою інформаційних стендів використовуємо: міцний пластик білого кольору товщиною 4 мм, пластик ПВХ товщиною 2 мм, МДФ  ( ХДФ) товщиною 3 мм (економ). Зображення друкуємо на плівці RITRAMA методом широкоформатного друку. Для змінної інформації стенди оснащені акриловими прозорими кишенями А-6, А-5, А-4, А-3, А-1. Матеріал на стендах може бути надрукований на будь-якій мові. Вся продукція сертифікована, і має авторське право. 

 

Характеристики матеріалу:

МДФ (HDF)

товщиною 3 мм

(Економ варіант)

МДФ (ХДФ) це високоякісний матеріал, покращений аналог ДВП, який отримують пресуванням деревних волокон при високій температурі і тиску.

Не рекомендується використовувати в приміщеннях з високою вологістю!

ПВХ - пластик 

товщиною 2 мм

Тонкий, легкий пластик майже не вбирає вологу з повітря, що виключає деформацію виробів з ПВХ - пластика протягом всього терміну використання. Навіть тривалий контакт з водою не змінює зовнішнього вигляду матеріалу. Перевагою пластика є їх висока пожежна безпека. 

ПВХ - пластик

товщиною 4 мм

(Преміум)

  Якісний найвищого преміум класу пластик. Головною перевагою є довговічність, висока ударостійкість, легкість, практично не вбирає вологу з повітря, що виключає деформацію виробів із пластику протягом усього терміну використання.

 Відрізняється від ПВХ 2 мм завтовшки, що робить у використанні більш надійним.